עובר דירה? אנחנו כאן בשבילך!

הובלת דירה או משרד

הובלת דירה או משרד

הובלות רב מוביל מספקת פתרון לכל סוגי ההובלות התאמה מלאה לדרישת הלקוח, הובלה עם מנוף הרמה והעברת דירה ללקוח פרטי או מוסדי. להובלה מהירה, יעילה וזהירה. בהובלות רב מוביל מתמחים בכל סוגי ההובלות כגון: הובלה עם מנוף הרמה, העברת כספות, הובלת פסנתר, הובלה של מחשבים וציוד רגיש, הובלה קטנה, הובלה של ריהוט ביתי או ציוד משרדי..

קרא עוד
הובלה עם מנוף הרמה

הובלה עם מנוף הרמה

הובלות רב מוביל מבצעת הובלה עם מנוף הרמה בבית שמש והסביבה. מנוף הרמה עשוי לחסוך זמן משמעותי בעת העברת דירה מקומה גבוהה, או הובלה לקומה גבוהה. כמו כן, מנוף הרמה מסייע בהעברת חפצים אשר לא ניתן להורידם או להעלותם דרך חדר מדרגות מפאת גודלם. הובלה עם מנוף הרמה מתבצעת בבטיחות וביעילות ללא גרימת נזק לרכוש משותף בבניין ומונעת חיכוכים עם שכנים.

קרא עוד
אריזת תכולת דירה וטיפים לאריזה עצמית

אריזת תכולת דירה וטיפים לאריזה עצמית

אריזה היא מלאכה המחייבת זהירות ומיומנות. צוות אורזים מיומן של הובלות רב מוביל יעמוד לרשותכם על מנת לתת לכם פתרון הולם לכל בעיה העשויה להתעורר במהלך אריזת התכולה. ניתן להזמין לעבודה מספר אורזים לאריזת תכולת דירה או משרד לפי הצורך. צוות יגיע לביתכם מצוייד בחומרי האריזה הדרושים על מנת להבטיח מעבר דירה בטוח מהיר וקל. אריזת הדירה ע"י הובלות רב מוביל מבטיחה כי תכולתכם תגיע ליעדה בשלמות ובביטחה.

קרא עוד
מחסנים באיזור בית שמש

מחסנים באיזור בית שמש

שירותי האחסון המוצעים לכם ע"י הובלות רב מוביל הם מן המתקדמים והמובילים בענף. רכושכם בחדרי האחסון מבוטח ע"י חברת ביטוח, המתעדת את תכולת חפציכם. לחברת הובלות רב מוביל יש את הידע והניסיון באחסון סחורות ותכולות דירה. אנו נבצע עבורכם הובלה למתחם המחסנים. המקום נקי ומסודר. קיימת גישה נוחה לפריקה וטעינה. חדרי האחסון מאווררים ובגדלים שונים. משטחי עץ ברצפת המחסנים. מנעול תליה אישי לכל לקוח, ועוד... ולכן, במחסני "רב מוביל" רכושכם ישמר בקפדנות ויוחזר אליכם בשלמותו, במחירים ושירות ללא תחרות.

קרא עוד
פירוק והרכבת רהיטים

פירוק והרכבת רהיטים

הובלות רב מוביל מספקת שירותי פירוק והרכבת רהיטים לבית או למשרד כחלק מההובלה או כשירות נפרד. שירותי הנגרות, ניתנים ע"י נגר בקי ומנוסה היודע היטב את עבודתו. הובלות "רב מוביל" אחראית על כל עבודתם של הנגרים הנשלחים מטעמינו. אנו מבצעים פירוק והרכבה של ארונות, מזנונים, מיטות קומותיים, מלבד ארונות סטנדרטיים אנו מפרקים ומרכיבים אף ארונות שהוזמנו והורכבו ע"י נגר בהתאמה אישית.

קרא עוד
צביעת דירה לאחר הובלה

צביעת דירה לאחר הובלה

בדרך כלל, שוכרי דירות מחוייבים להחזיר את הדירה בתום תקופת השכירות כפי שקיבלוה מבעל הבית ,צבועה ונקיה ללא פגמים ונזקים. ל"רב מוביל" פתרונות. אנחנו מעמידים לרשותכם בעלי מקצוע שישפצו את הבית שיפוץ כללי לפי בקשתכם.

קרא עוד
העברה והתקנת מזגנים

העברה והתקנת מזגנים

שוכרי דירות רבים נאלצים להשתמש במזגן שהביאו עימם לבית המשכיר, וכשמסתיימת תקופת השכירות, עליהם לפרק את המזגן, ולהרכיבו מחדש במשכנם החדש. מציאת טכנאי אמין וטוב מחד ושיהיה גם זול מאידך, זהו עסק לא קל. לשם כך הובלות רב מוביל תעמיד לרשותכם טכנאי מזגנים מוסמך ובעל נסיון, שיבצע את כל הנדרש על מנת להבטיח מעבר תקין למזגן.

קרא עוד