הובלות רב מוביל

התקשר עכשיו: 02-9923002

חברת הובלות מומלצת בבית שמש והסביבה
שירותי הובלה ומנוף לדירות ומשרדים, אריזה, אחסנת חפצים, מנוף הרמה, העברת מזגנים, שיפוץ וצביעת דירה

מובילים את בית שמש והסביבה

הובלות רב מוביל image
הובלות רב מוביל מספקת שירותי הובלה בבית שמש והסביבה.
הובלה עם מנוף הרמה, הובלות של תכולת דירה או העברת משרד, ומבטיחה לכם שירות אישי ויעיל, באמצעות חברת הובלות אמינה ואיכותית ואנשי צוות מקצועיים ומנוסים.
מעבר דירה או משרד כפי שידוע לכולנו, מלווה בהרבה לחץ וכאב ראש לא קטן (אריזה, קרטונים, שיפוץ הדירה שעוברים ממנה וזו שעוברים אליה ,העברת מזגן ועוד..)
איתנו תוכלו לבצע הובלות בראש שקט (אפילו עם חיוך...) אנו מציעים את כל השירותים להם אתם עשויים להזדקק, ברמה מקצועית גבוהה, ע"י בעלי מקצוע מנוסים בתחומם,
וחוסכים מכם צורך בשכירת אנשי מקצוע שונים.
הובלה (גם הובלה קטנה), אריזה, פירוק והרכבת רהיטים, שירותי אחסנה, הובלות עם מנוף ועוד...
כל זאת- במחירים הוגנים ובאחריות מלאה.
בנוסף לכך, כל אנשי הצוות מודרכים להענות לכל בקשה של הלקוח בסבר פנים יפות ובנעימות. תודעת השירות שלנו גורמת להתפעלות בקרב רבים מלקוחותינו, בעיקר בקרב אלו שהשתמשו בעבר בשירותיהן של חברות הובלה אחרות בארץ ובעולם. חברת ההובלות רב מוביל ממוקמת בעיר בית שמש ומספקת שירות לכל חלקי הארץ. הכלל המנחה אותנו הוא- לקוח מרוצה הוא הפרסום הטוב ביותר. כלל זה הוכיח את עצמו לאורך השנים וכיום רוב הלקוחות המשתמשים בשירותינו הינם לקוחות שביצעו הובלה איתנו בעבר (לקוחות חוזרים) בין אנשי הצוות ישנם דוברי עברית, אנגלית וצרפתית. אנו מבצעים כמות נכרת של הובלות עבור אוכלוסיה אנגלוסכסית והפופולריות שלנו בקרב אוכלוסיה זו נמצאת בקו מתמיד של עליה עקב יכולתנו לספק שירותי הובלה ברמה אליה הורגלו בארצות מוצאם.

אנו נותנים הצעת מחיר בבית הלקוח (תקף לגבי הובלות בבית שמש בלבד) והסכום אותו תשלמו בסוף הובלה לעולם לא יעלה על הסכום שסוכם מראש.
העובדים שלנו נבחרים בקפידה רבה: הנגרים, הסבלים, האורזים, מנופאים וטכנאי המזגנים הינם הטובים בארץ בתחומם ובעלי ותק וניסיון רב במקצוע. אנו נזהרים באופן יוצא דופן שלא לגרום נזק כלשהוא (אף הקטן ביותר) לרכושכם ולוקחים אחריות מלאה על החפצים והרהיטים אותם אנו מובילים. אל מנת לסבר את האוזן- אנו מפצים את הלקוח אף במקרה של שבירת כוס זכוכית על ידינו, כמו בכל נזק שעלול להגרם אף אם מדובר בחפץ יקר מאוד (כמו פסנתר או פלזמה).

הובלות רב מוביל מבצעת מאות הובלות תכולת דירה בשנה ומתגאה בעובדה שאף חברת הובלה בישראל לא יכולה להתגאות בה-
יש לנו 100% לקוחות מרוצים, אין אף לקוח אחד שהשתמש בשירותי ההובלה, אריזה או אחסנה שלנו ואינו שבע רצון!
זהו הבסיס והיעד עליו מושתתת חברת ההובלות רב מוביל ואנו נעשה הכל להשאיר את הנתונים הקיימים כמו שהם.

המטען והעובדים מבוטחים בביטוח מלא.


עובר דירה? אנחנו כאן בשבילך!

הובלת דירה או משרד

הובלת דירה או משרד

הובלות רב מוביל מספקת פתרון לכל סוגי ההובלות התאמה מלאה לדרישת הלקוח, הובלה עם מנוף הרמה והעברת דירה ללקוח פרטי או מוסדי. להובלה מהירה, יעילה וזהירה. בהובלות רב מוביל מתמחים בכל סוגי ההובלות כגון: הובלה עם מנוף הרמה, העברת כספות, הובלת פסנתר, הובלה של מחשבים וציוד רגיש, הובלה קטנה, הובלה של ריהוט ביתי או ציוד משרדי..

קרא עוד
הובלה עם מנוף הרמה

הובלה עם מנוף הרמה

הובלות רב מוביל מבצעת הובלה עם מנוף הרמה בבית שמש והסביבה. מנוף הרמה עשוי לחסוך זמן משמעותי בעת העברת דירה מקומה גבוהה, או הובלה לקומה גבוהה. כמו כן, מנוף הרמה מסייע בהעברת חפצים אשר לא ניתן להורידם או להעלותם דרך חדר מדרגות מפאת גודלם. הובלה עם מנוף הרמה מתבצעת בבטיחות וביעילות ללא גרימת נזק לרכוש משותף בבניין ומונעת חיכוכים עם שכנים.

קרא עוד
אריזת תכולת דירה וטיפים לאריזה עצמית

אריזת תכולת דירה וטיפים לאריזה עצמית

אריזה היא מלאכה המחייבת זהירות ומיומנות. צוות אורזים מיומן של הובלות רב מוביל יעמוד לרשותכם על מנת לתת לכם פתרון הולם לכל בעיה העשויה להתעורר במהלך אריזת התכולה. ניתן להזמין לעבודה מספר אורזים לאריזת תכולת דירה או משרד לפי הצורך. צוות יגיע לביתכם מצוייד בחומרי האריזה הדרושים על מנת להבטיח מעבר דירה בטוח מהיר וקל. אריזת הדירה ע"י הובלות רב מוביל מבטיחה כי תכולתכם תגיע ליעדה בשלמות ובביטחה.

קרא עוד
מחסנים באיזור בית שמש

מחסנים באיזור בית שמש

שירותי האחסון המוצעים לכם ע"י הובלות רב מוביל הם מן המתקדמים והמובילים בענף. רכושכם בחדרי האחסון מבוטח ע"י חברת ביטוח, המתעדת את תכולת חפציכם. לחברת הובלות רב מוביל יש את הידע והניסיון באחסון סחורות ותכולות דירה. אנו נבצע עבורכם הובלה למתחם המחסנים. המקום נקי ומסודר. קיימת גישה נוחה לפריקה וטעינה. חדרי האחסון מאווררים ובגדלים שונים. משטחי עץ ברצפת המחסנים. מנעול תליה אישי לכל לקוח, ועוד... ולכן, במחסני "רב מוביל" רכושכם ישמר בקפדנות ויוחזר אליכם בשלמותו, במחירים ושירות ללא תחרות.

קרא עוד
פירוק והרכבת רהיטים

פירוק והרכבת רהיטים

הובלות רב מוביל מספקת שירותי פירוק והרכבת רהיטים לבית או למשרד כחלק מההובלה או כשירות נפרד. שירותי הנגרות, ניתנים ע"י נגר בקי ומנוסה היודע היטב את עבודתו. הובלות "רב מוביל" אחראית על כל עבודתם של הנגרים הנשלחים מטעמינו. אנו מבצעים פירוק והרכבה של ארונות, מזנונים, מיטות קומותיים, מלבד ארונות סטנדרטיים אנו מפרקים ומרכיבים אף ארונות שהוזמנו והורכבו ע"י נגר בהתאמה אישית.

קרא עוד
צביעת דירה לאחר הובלה

צביעת דירה לאחר הובלה

בדרך כלל, שוכרי דירות מחוייבים להחזיר את הדירה בתום תקופת השכירות כפי שקיבלוה מבעל הבית ,צבועה ונקיה ללא פגמים ונזקים. ל"רב מוביל" פתרונות. אנחנו מעמידים לרשותכם בעלי מקצוע שישפצו את הבית שיפוץ כללי לפי בקשתכם.

קרא עוד
העברה והתקנת מזגנים

העברה והתקנת מזגנים

שוכרי דירות רבים נאלצים להשתמש במזגן שהביאו עימם לבית המשכיר, וכשמסתיימת תקופת השכירות, עליהם לפרק את המזגן, ולהרכיבו מחדש במשכנם החדש. מציאת טכנאי אמין וטוב מחד ושיהיה גם זול מאידך, זהו עסק לא קל. לשם כך הובלות רב מוביל תעמיד לרשותכם טכנאי מזגנים מוסמך ובעל נסיון, שיבצע את כל הנדרש על מנת להבטיח מעבר תקין למזגן.

קרא עוד

אנו מבצעים הובלות עם מנוף הרמה בבית שמש והסביבה

הובלה עם מנוף הרמה היא הדרך הבטוחה והיעילה להעביר את תכולת דירתך ללא נזק!

הובלות רב מוביל תבצע עבורך העברת דירה עם מנוף הרמה בבית שמש. ניתן להשכיר מנוף הרמה בלבד. התקשר עכשיו 02-9923002

קבל קרטונים לאריזה חינם!

הובלות רב מוביל על כל אנשי הצוות והמשאיות ממוקמת בעיר בית שמש

אנו מבצעים הובלות ברמת בית שמש, כולל הובלה ברמת בית שמש ג', הובלה בבית שמש הותיקה והובלות במושבים באיזור בית שמש.

באפשרותנו לספק שירות יוצא דופן למעוניינים לעבור דירה בתוך בית שמש, או, לחילופין, מעבר דירה מבית שמש לעיר אחרת.

הובלות רב מוביל בעלת ותק רב והכרות עם העיר בית שמש תושביה, בתיה ורחובותיה.
אנו ידועים בשירות האישי ומסור שאנו מעניקים ללקוחות כמו גם ואולי הכי חשוב- אמינות, מקצועיות ואחריות.

מעבר דירה בבית שמש באמצעותנו, תזכה אתכם בהצעת מחיר בביתכם ללא התחיבות מצדכם, קרטונים לאריזה חינם, יעוץ לאריזה עצמית וכן בהנחה מיוחדת.

התקשר עכשיו 02-9923002
מעבר דירה בבית שמש image

התקשר עכשיו וקבל הצעת מחיר בביתך חינם!

  • הגולן 5 בית שמש, ישראל